Sitemizde şuan toplam 229 film bulunmaktadır.


netflix filmleri izle

Adaletsiz izle 2019 Türkçe Dublaj (Dragged Across Concrete)

SUNUCU YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BAZI FİLMLER GEÇ GELEBİLİR 6 DAKİKA'YA KADAR BEKLEYİNİZ. SAÇMA YORUMLAR ONAYLANMAYACAKTIR.

1


FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Adaletsiz izle 2019 Türkçe Dublaj (Dragged Across Concrete)

Adaletsiz izle

Adaletsiz 2019 izle, Adaletsiz izle, Adaletsiz full izle, Dragged Across Concrete izle.
Amerika Birleşik Devlet’inde polis memuru olan Brett Ridgeman ve Anthony Lurasetti’nin başlarından geçen hikayeyi konu alan filmde polisiye ve dram unsurları ağır basıyor. Adaletsiz filminde bu iki polis memurunun bir zanlıya karşı uygulamış oldukları şiddet yüzünden hayatları değişime uğrayacaktır. Uygulanan şiddetin medyaya yansımasından sonra, Brett ve Anthony açığa alınacaktır.

Adaletsiz filminin ana karakterleri, iki hayta ve asi polis, birliklerinden uzaklaştırıldıktan sonra yer altı dünyasına girmeleri gerektiklerine karar verirler. Böylece Brett ve Anthony kendilerini daha önce takip ettikleri suçlular ve suçların içinde rolleri değişmiş şekilde bulurlar. Daha fazla kazanç ve suçun cazibesi onları çekmektedir. Zaten her türlü güçlük ve kolaylığını bildikleri bu düzen onların garibine gitmemekte ve giderek suç dünyasının içinde kendilerine yer bulmaktadırlar. İki haşarı polisin yeraltı dünyasındaki etkin şekilde rol aldıkça rolleri değişir ve adaleti geçmişte adaleti sağlarken şimdi suçun ana unsuru olmaya başlarlar.

Brett ve Anthony isimli isyankar iki eski polis memurunun açığa alınmalarının ardından birçok açıdan eksik kalmaları, para bulma konusunda sıkıntı yaşamaları onları suça buluşturan asıl neden olacaktır. Adaletsiz filminde başka bir iş yapmaktansa bildikleri işin içinde suçlu olmayı göze alan iki polis böylece adalet ve suçun farklı terazi kollarında tartılmasını sağlıyor olacaklar. Yerleri değişen suç – adalet ikilisinde kendi çıkarları için hareket eden polis memurları zaman zaman traji komik anlatımla hayatlarına yeni bir yol çizmeye çalışmaktadırlar.

Adaletsiz izle

Adaletsiz izle 2019 Türkçe Dublaj (Dragged Across Concrete)

Tür: 2019 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Suç Filmleri izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: S. Craig Zahler

Oyuncular: Mel Gibson, Jennifer Carpenter, Vince Vaughn

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Adaletsiz izle 2019 Türkçe Dublaj (Dragged Across Concrete)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. zeki - 2 hafta önce demiş ki:

    izle

  2. sevgi - 2 hafta önce demiş ki:

    izle